Maslak Mah.  Maslak  Meydan  Sok.  A Blok  Sitesi  Beybi  Giz  Plaza  Blok  No:1  D:55  Sarıyer / İSTANBUL

İnkim Hakkında

İNKİM İnşaat Kimyasalları A.Ş., adından da anlaşılacağı üzere binaların inşaatı ve / veya tadilatları, bakım ve onarımlarında kullanılan öncelikle izolasyon kimyasalları, beton katkı malzemeleri, su bazlı boyalar, epoksi ve poliüretan boya ve kaplamalar ile rapid boyalar, endüstriyel bakım ve onarım kimyasalları üretimi ve satışı için İstanbul'da kurulmuştur.

İNKİM İnşaat Kimyasalları A.Ş., yapı ve boya sektöründe 35 yıllık kariyer tecrübesi olan kimyacılar tarafından , müşteri beklentilerine uygun, insan ve çevre sağlığına duyarlı yeni nesil izolasyon kimyasalları ve boyalar ile yurtiçi ve yurtdışındaki yerini almaya başlamıştır.

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 10001 Müşteri Memnuniyeti Sistemi, ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi belgelerine sahip olan İNKİM A.Ş., CE ve TSE Belgelerine sahip ürün portföyünü, %100 müşteri memnuniyeti ile piyasaya sunmaktadır.

İNKİM İnşaat Kimyasalları A.Ş., İnKim ve İzonet markaları ile , İzolasyonda Net Çözümler sloganı ile kendi ürünlerini proje, taahhüt ve uygulama çalışmalarında da kullanmaktadır.

Misyon

Çalışanlarımıza, müşterilerimize, tedarikçilerimize ve çevreye saygılı iş uygulamalarını teşvik ederken, pazar ihtiyaçlarını ve standartlarını karşılama taahhüdü ile en yüksek kalitede kimyasalları yapmak, dağıtmak, satmak ve ticaretini yapmak.

Vizyon

Temel değerlerimize sadık kalarak ürünlerimizi sürekli geliştirip güncelleyerek kimya sektöründe yerel ve küresel olarak rekabetçi bir lider olmak.

Kalite Politikamız

ISO
9001:2015

Kalite Yönetim Sistemi
ISO 10002:2018

Müşteri Memnuniyeti ve Şikayet Yönetim Sistemi
ISO 14001:2015

Çevre Yönetim Sistemi
ISO 45001:2018

İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi

Temel Değerlerimiz